CHIPTUNING - technika

Náš hardware a software pro CHIPTUNING
Zde Vám představujeme naše vybavení, které používáme pro námi nabízené služby. Používáme nejmodernější vybavení, které je na trhu dostupné. Jedině tak Vám jsme schopni zabezpečit maximální spokojenost a profesionalitu našich služeb.

Každá profesionální společnost zabívající se chiptuningem a diagnostikou musí ročně investovat nemalé finanční prostředky do vybavení. Tím se také odlišuje od neprofesionálních úpravců, kteří používají různé nástroje zakoupené na internetu o kvalitě ani nemluvě. Proto buďte velmi obezřetní při výběru úpravce!!!


Přehled našeho vybavení
BOSCH KTS570

Profesionální diagnostický tester od firmy BOSCH slouží k diagnostice elektroniky téměř pro všechny vozy.


TEXA - Nano Diag

Profesionální diagnostický nástroj od italské firmy TEXA, pro vozy všech značek.


Swiftec

Tento software portugalské firmy VCPowerteam slouží k zobrazení a úpravě software vyčteného z řídících jednotek motoru.


KESSv2

Toto zařízení od italské firmy Alientech slouží k programování nemodernějších řídících jednotek motoru EDC17 a to u starších verzí přes OBD2 zásuvku vozu a u verí nových přes tzv. BOOT MODE TRICORE. Tyto jednotky se používají nejen v koncernu VW od roku 2008. Jedině tímto zařízením je možné provést úpravu bez rizika poškození řídící jednotky motoru.


ABRITES AVDI

Nástroj určený k programování klíčků, přizpůsobování řídících jednotek a mnoho dalších funkcí, které nejsou v běžné diagnostice možné.


Programátor BeeProg+

Programátor BeeProg+ od firmy ELNEC slouží k programování paměti EPROM, EEPROM a FLASH EEPROM řídících jednotek.


Pájecí stanice GT32

Profesionální horkovzdušná pájecí stanice GT32 od firmy ECS Tools. Slouží k odpíjení a následnému zapájení pamětí řídících jednotek motoru pomocí horkéhé vzduchu.Fotogalerie zařízení: